HAKKIMIZDA

Özdemir Elektrik

ÖZDEMİR ELEKTRİK 1998 yılında alanında en yeni ve kaliteli hizmeti vermek amacıyla ticaret hayatına başladı. Kuruluş tarihinden bu yana kendi sektöründe gün geçtikce yükselen bir başarı göstermiştir.

ÖZDEMİR ELEKTRİK in prensipleri arsında ilk olarak siz müşterilerimizle sürekli diyalog içinde olarak sizlere kaliteli ve çağdaş hizmetler sunmak. Bu hedef doğrultusunda teknolojiyi ve gelişmeleri sürekli takip ederek sizlere en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz.


MİSYONUMUZ


Tüm müşterilerimiz ve çalışanlarımızla saygı ve hoşgörü üzerine kurulu güvenilir çalışma ortamı sağlamak.Tüm çalışmalarımızda çevre ve insan sağlığını gözeterek, sağlık,emniyet ve çevre duyarlılığını daha yaygın ve etkin kılmak. Sunduğumuz her hizmeti en kısa zamanda ve en doğru şeklide müşterilerimize ulaştırmak. Yenilikleri takip edip bilgi, teknoloji ve değişime ayak uydurarak yarının gereksinimlerini karşılayacak donanımlara sahip olmak Faal olduğumuz tüm uzmanlık alanlarımızda, en iyi ürün ve hizmetleri en uygun şartlarla sunarak sektöründe lider firma olmak ve çalışma alanlarını artırarak sürekli büyüyüp gelişmek.


VİZYONUMUZ


Faal olduğumuz tüm uzmanlık alanlarımızda, en iyi ürün ve hizmetleri en uygun şartlarla sunarak, sektöründe lider firma olmak çalışma alanlarını artırarak, sürekli büyüyüp gelişmek.